دست‌های باشگاه مس رفسنجان در حنا/ آمدن سرمربی شمس آذر به مس شایعه است!

در حالی‌که هنوز ساکت الهامی سرمربی مس رفسنجان با این تیم تمام نکرده است، اما روز گذشته برخی از رسانه‌های نزدیک به باشگاه مس رفسنجان خبر دادند که مذاکرات با سعید دقیقی سرمربی فعلی شمس آذر نتیجه داده است و دقیقی در راه رفسنجان است تا هدایت تیم مس را بر عهده بگیرد.
چند روز پیش اصغر صالحی عضو هیئت مدیره باشگاه مس رفسنجان به شایعاتی که در خصوص مذاکرات باشگاه مس با سعید دقیقی سرمربی فعلی شمس آذر در یکی از هتل‌های تهران انجام شده است، واکنش نشان داد و گفت: «نه، فعلاً هیچ مذاکره‌ای با دقیقی انجام نشده است. سرمربی تیم ما ساکت الهامی است و از شما می‌شنوم که با دقیقی مذاکره شده است. شایعات دور و بر تیم مس رفسنجان زیاد است و این شایعات را جدی نگیرید. ضمن اینکه جلسه هیئت مدیره هنوز تشکیل نشده و منتظر بررسی کمیته ورزش شرکت ملی مس هستیم تا نتایج را به ما اطلاع دهند و بعد جلسه شنبه یا یکشنبه هفته بعد دایر شود.»
تا به حال از مذاکرات صورت گرفته بین هیأت مدیره باشگاه مس و کمیته ورزشی شرکت ملی مس خبری درز نکرده است که آیا اصلا چنین مذاکراتی انجام گرفته است یا نه و اگر صورت گرفته چه تصمیماتی گرفته شده است؟
اما از آن طرف خبرها حاکی از این است که قزوینی‌ها به شدت با جدایی سعید دقیقی مخالفت کرده و اعلام کرده‌اند به هیچ وجه تا پایان فصل اجازه جدایی سعید دقیقی را از شمس آذر نخواهند داد.
مس رفسنجان در نیم فصل اول لیگ آنطور که باید نتوانست نتایج قابل قبولی بگیرد و این نتایج ضعیف نارضایتی‌هایی را بدنبال داشت و عده‌ای عملکرد سرمربی و عده‌ای دیگر از منتقدان روند مدیریتی باشگاه را عامل این نتایج ضعیف می‌دانند. تا این‌که چند روز پیش با شکایت پریرا مهاجم برزیلی مسی‌ها به فیفا به علت پرداخت نشدن طلب‌هایش از باشگاه مس، سه پنجره نقل و انتقال مس رفسنجان بسته شد و دست باشگاه در نقل و انتقال بازیکن در حنا ماند. البته با توجه به اوضاع مالی باشگاه مس و این‌که مطالبات خیلی از بازیکنان پرداخت نشده است و در این میان اگر سرمربی هم تغییر کند، قطعا بودجه هنگفتی نیاز است که شاکله تیم مس تغییر کند تا تیم قابل قبولی شکل گیرد و…اما با این اوضاع باید منتظر ماند و دید مدیران باشگاه مس چه تدابیری خواهند اندیشید تا از این بحران‌ها خارج شوند.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه