اجتماع وفاق و همدلی در رفسنجان برگزار شد

عصر امروز با حضور مردم و مسئولان و نماینده منتخب مردم اجتماع وفاق و همدلی در مصلی رفسنجان برگزار شد.
حجت الاسلام عسکری امام جمعه رفسنجان در این مراسم گفت: خداوند به انسان‌ها فرمان‌هایی داده ک بعضا عبادی هستند اما بعضی دستورها فرمان به همدلی است و یکی از نعمت‌های الهی نفاق و همدلی است. 

امام جمعه رفسنجان با بیان اینکه در انتخابات باید رقابت باشد اگر نباشد انتصابات است، ایراد کرد: یکی از ثمرات ارزشمند انقلاب، انتخاب مردم در تعیین سرنوشت خودشان است.
عسکری اظهار کرد: از همه‌ی مردم بخاطر حضور آگاهانه و با بصیرت در انتخابات علی رغم هجمه‌ی سنگین «نه به انتخابات»  تشکر می‌کنم.
امام جمعه رفسنجان از مسئولین نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه و صدا و سیما، کاندیداها و اعضای ستادشان و همه‌ی کسانی که که حضورشان باعث شد مشارکت بالا برود تشکر کرد.
عسکری تصریح کرد: از نماینده منتخب مردم که به توصیه بنده گوش دادند و از راه‌اندازی کاروان شادی خودداری کردند و این جلسه را با کمال آرامش گذاشتند بسیار ممنونم.
وی در پایان تاکید کرد: باید در کنار هم و باهم برای مردم و انقلاب اسلامی کار کنیم.
حسین رضایی فرماندار رفسنجان نیز در این مراسم گفت: یک سال دشمنان تلاش کردند انتخابات را از رونق بیندازند اما شاهد انتخابات پر شوری بودیم و اولین انتخابات دولت سیزدهم بود که با امنیت بالا برگزار شد.

فرماندار رفسنجان با بیان اینکه انتخابات وظیفه تمدنی بود که بهترین نحو صورت گرفت، اظهار کرد: انتخابات را باید از زاویه منافع ملی نگاه کرد و باید حضور حداکثری را نشان دهیم، حضور مردم پشتوانه ملت است. 
رضایی گفت: هر مسئول یک رای داشت و تمام کننده اصلی انتخابات مردم بودند که از آن‌ها تشکر می‌کنم.
وی ایراد کرد: از زحمات حجت‌الاسلام جلالی تشکر میکنم و به آقای انارکی تبریک می‌گویم، ان شاءالله با حضور نماینده جدید ستاد توسعه شهرستان را شکل دهیم و قدم مثبت برداریم.
فرماندار رفسنجان از اصحاب رسانه که در راستای مشارکت مردم وقت گذاشتند تشکر کرد.
نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار نیز در این مراسم گفت: ان شاءالله پایان دوره خدمت آنچه در توانم هست را برای مردم و نظام خدمت کنم و مردم راضی باشند.

انارکی محمدی بیان کرد: حضور حداکثری فرمایش رهبری بود و مردم ما به خوبی این فرمایش را تحقق بخشیدند.
وی ایراد کذد: از جناب آقای جلالی تشکر می‌کنم که تبریک گفتند و تمام مستندات چهارساله را در ختیار بنده قراردهند تا ادامه دهم.
نماینده منتخب مردم رفسنجان و انار تامید کرد: نیامدم برای شما تصمیم بگیرم آمده‌ام با شما تصمیم بگیرم،  آمده‌ام برای مردم کار کنم و با همراهی مسئولین خدمت خواهم کرد.

منبع: خانه خشتی

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه