اعتماد دوباره ساکت به بومی آینده‌دار/ پدیده جدید لیگ از رفسنجان آمد

اگر بخواهیم عملکرد فنی خوب مس رفسنجان مقابل پرسپولیس را فاکتور بگیریم، یکی از اتفاقات ویژه این بازی برای نارنجی‌ پوشان حضور بازیکنی جوان و بومی در ترکیب مسی‌ ها بود.
محمد اکبری بازیکن ۲۱ ساله رفسنجانی، با اعتماد ساکت الهامی سرمربی مسی‌ ها امسال در بین نفرات اصلی دیده می‌شود و چند بار در ترکیب این تیم به میدان رفته است.
اکبری که در بازی‌های ابتدایی فصل جاری نیز به عنوان یار تعویضی برای مس رفسنجان به میدان رفته بود، در هفته‌های گذشته با بدشانسی دچار مصدومیت شد و از ترکیب تیمش دور ماند.
این بازیکن جوان و آینده‌دار روز گذشته در مصاف با پرسپولیس از سوی ساکت الهامی به بازی گرفته شد و محسن آذرباد کاپیتان مسی‌ها از دقیقه ۷۳ جای خود را به محمد اکبری داد که این مهاجم جوان رفسنجانی در ۳۰ دقیقه پایانی این دیدار توانست خط دفاعی پرسپولیس را آزار دهد و موفق شد یک موقعیت نسبتا مناسب نیز در پشت محوطه جریمه پرسپولیس به دست آورد که نتوانست از آن بهره ببرد.
الهامی که نشان داده به بازیکنان بومی رفسنجان هم بها می‌دهد، در بازی دیروز علاوه بر استفاده از محمدحسین کریم‌زاده در ترکیب ثابت تیمش به اکبری نیز فرصت خوبی داد. با توجه به نمایش مطلوب اکبری جوان در بازی دیروز قطعا او در نیم فصل دوم بیشتر هم مورد اعتماد سرمربی نارنجی‌پوشان قرار خواهد گرفت.

منبع: خانه خشتی

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه