بدلیل عدم رعایت نکات بهداشتی:۵ واحد صنفی متخلف در رفسنجان پلمب شد

علیرضا محمدی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رفسنجان افزود:شامگاه گذشته با بازدیدی که صورت پذیرفت در نهایت منجر به پلمب ۳واحد صنفی قصابی یک واحد صنفی مرغ و ماهی و یک واحد فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی گردید.
وی هشدار داد: متاسفانه در برخی واحدهای صنفی به علت عدم رعایت نکات بهداشتی مقادیری گوشت و مرغ تاریخ مصرف گذشته کشف گردید که توسط دامپزشکی شهرستان جمع آوری و معدوم گردید و همچنین برای واحدهای صنفی متخلف پرونده قضایی تشکیل شد.
این مقام قضایی همچنین اضافه کرد: هرنوع کشتار دام و طیور باید در کشتارگاه‌های مجاز و زیر نظر کارشناسان دامپزشکی صورت بگیرد و کلیه دام ها هم بعد از کشتار به وسیله بازرسان دامپزشکی معاینه گردند.
وی افزود: در این گشت مشترک مشاهده گردید کشتارهایی بدون مجوز دامپزشکی در واحد صنفی عرضه می گردید که این نیز تخلف محسوب می شود.
محمدی تصریح کرد: گشت صیانت از حقوق عامه با قدرت به بازرسی‌های خود ادامه می‌دهد و بدون اغماض با واحدهای صنفی متخلف قاطعانه برخورد خواهد کرد لذا شهروندان محترم می توانند گزارش های خود را به دادسرای عمومی وانقلاب و همچنین اداره نظارت بر اماکن عمومی اطلاع داده تا در اسرع وقت پیگیری شود.
گفتنی است گشت صیانت از حقوق عامه به سرپرستی محمد قریب معاون دادستان با همراهی نمایندگانی از ادارات نظارت بر اماکن عمومی، صمت، اصناف، بهداشت، دامپزشکی، تعزیرات حکومتی و جهاد کشاورزی از چندین واحد صنفی صورت پذیرفت.
انتهای خبر/

منبع: خانه خشتی

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه