باشگاه مس رفسنجان به سلامت مالی، اخلاقی و توان ورزشکاران بومی توجه دارد

مدیر ورزشی باشگاه مس رفسنجان گفت: در این فصل تمامی سعی باشگاه بر صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ ها اعم از اقامت و البسه و … بوده است که به طور مثال در سال گذشته برای اقامت تیم‌ها در رفسنجان ۳۵ میلیارد تومان و برای خرید البسه حدود ۱۱ میلیارد تومان هزینه شده بود، درحالی که امسال هزینه اقامت به ۹ میلیارد تومان و هزینه البسه تیم‌ها به ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کاهش یافته است.
ابوالفضل برزگر مدیر ورزشی باشگاه مس در خصوص عملکرد این باشگاه اظهار داشت: در دوره مدیریت جدید باشگاه صنعت مس رفسنجان، تیم فوتبال در فصل گذشته جایگاه پنجم جدول لیگ برتر فوتبال کشور را از آن خود کرد که با کسب چندین رکورد تاکنون بهترین نتیجه این تیم در لیگ برتر بوده است. همچنین در حال حاضر با حضور محرم نویدکیا به عنوان سرمربی روند مثبت تیم هم در بعد فنی و هم در بعد اخلاقی ادامه دارد.
وی با اشاره به حفظ و افزایش تیم‌های ورزشی مس عنوان کرد: با توجه به عدم حمایت کافی شرکت ملی مس از این باشگاه و وجود بدهی‌های مالی سنگینی که از دوره‌های قبل برای باشگاه مس به جا مانده است، اما سعی شد تمامی تیم‌های ورزشی حفظ شوند و حتی تیم‌های دیگر مانند مس نوین، جوانان و نوجوانان والیبال و … به جمع تیم‌های باشگاه مس رفسنجان اضافه شده است.
برزگر همچنین به بومی‌سازی تیم‌ها اشاره و گفت: در سال جدید باشگاه تعدادی از تیم‌ها را صددرصد بومی کرد و در تعدادی دیگر از تیم ها، بومی ها را افزایش داد و از سال آینده بدلیل عدم اختصاص بودجه کافی بعضی تیم های غیرفوتبالی باشگاه که در لیگ های برتر حضور دارند به لیگ های پایین تر منتقل ولی با کادر و بازیکنان بومی به فعالیت ادامه می‌دهند.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه