حضور رفسنجان در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان رفسنجان گفت: در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته در تهران از فرش مانانیک (فرش خاص که طراحی آن الهام گرفته از معماری ایران باستان است)، اپلیکیشن حوزه گردشگری شرکت‌های دانش بنیان مستقر در مرکز نوآوری شهید ستاری رفسنجان و پوستر رویداد ملی بسته‌بندی صنایع دستی و سوغات رونمایی خواهد شد.
حسن حسینی با اشاره به آغاز به کار هفدهمین نمایشگاه بین المللی‌ گردشگری در تهران از ۲۳ بهمن‌ماه بیان کرد: سعی ما بر این بوده که با حضور در این نمایشگاه بین‌المللی ضمن معرفی هرچه بیشتر شهرستان، شرایط جذب گردشگران را در ایام نوروز و تعطیلات فراهم نماییم.
وی افزود: سعی شده که به شیوه‌های مختلف، ظرفیت‌های گردشگری شهرستان رفسنجان را به نحو شایسته‌ای معرفی کنیم تا گردشگران را برای سفر به این شهرستان ترغیب کنیم.
حسینی با اشاره به اینکه این نمایشگاه تا ۲۶ بهمن ماه پذیرای علاقمندان حوزه گردشگری و عموم است بیان کرد: با حضوری قدرتمند در برگزار می‌شود، ظرفیت‌های گردشگری شهرستان را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده‌ایم.
وی خاطرنشان کرد: رفسنجان در همه زمینه‌ها اعم از کشاورزی، تاریخی و غیره جاذبه‌های گردشگری دارد، به طور مثال در بخش کشاورزی این شهرستان قطب تولید پسته و پرورش اسب‌های اصیل است و در زمینه تاریخی نیز بزرگترین خانه خشتی جهان( خانه حاج آقا علی) و نیز منحصر بفردترین دره ایران دره راگه را داراست.
حسینی تصریح کرد: در روز پایانی نمایشگاه بین‌المللی‌ گردشگری گفتگوی تخصصی بین کارشناسان و فعالان حوزه گردشگری در غرفه رفسنجان با موضوع ظرفیت رفسنجان برای پیوستن به شبکه شهرهای خلاق سازمان ملل برگزار می‌شود تا برندسازی،  بازاریابی و جذب توریست‌های داخلی و خارجی اتفاق بیفتد.
به گفته حسینی غرفه رفسنجان در سالن ۲۷ این نمایشگاه دائر است.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه