موانع واحدهای صنعتی رفسنجان تا ماه آینده حل می‌شود

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور گفت: از امروز کلیه بانک ها به مدت ۳ ماه فرصت دارند که واحدهای تولیدی تحت تملک خود را تعیین تکلیف کنند. بانک ها حق ندارند واحدی را در عوض بدهی تملک و تعطیل کنند در این صورت بانک مربوطه را بازخواست خواهیم کرد، کسی حق توقف چرخه تولید را ندارد.  محمدباقر آقاعلیخانی در ستاد رفع موانع تولید که در سالن اجتماعات فرمانداری با حضور مسئولان و صنعتگران شهرستان برگزار شد بیان کرد: پتانسیل علمی رفسنجان بالاست و باید از این بدنه در حوزه تولید و رفع مشکلات این واحدهای تولیدی استفاده کرد.
وی افزود: ۲۰۹ مشکل در حوزه تولید کشور اعم از کشاورزی، صمت، نفت، نیرو، بهداشت و غیره را استخراج شده و برای هر کدام از این حوزه‌ها در هر موضوعی از جمله مواد اولیه تا بازار فروش ورود کردیم و راهکار وجود دارد.
آقاعلیخانی با اشاره به اینکه مصوبات ستاد تسهیل کشور لازم الاجراست، تصریح کرد: نامه ویژه این امر مهم نیز از سوی دادستان کل کشور به دادستان های شهرستان ها ابلاغ شده است.
وی خاطرنشان کرد: تا یک ماه آینده موانع بر سر مسیر واحدهای صنعتی رفسنجان حل می‌شود و این بروکراسی‌های طولانی و چرخش بیهوده در سیستم‌ها ایجاد شده که باید ساماندهی شوند.
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور اظهار کرد: همچنین به دستگاه‌های نظارتی هم اعلام کردیم که با بازدید از واحدهای تولیدی به مشکلات موجود در آن‌ها پی ببرند و در گشایش مسئله کمک کنند لذا باید مسیر را باز کنیم و فضا را به سمت اتفاقات خوب سوق دهیم.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه