خبرنگاران رفسنجانی بیشترین کرسی اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات استان کرمان را کسب کردند

انتخابات هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان کرمان ظهر امروز سه‌شنبه ۲۸ آذرماه برگزار شد.
چهار خبرنگار رفسنجانی به عنوان اعضای هیأت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان کرمان انتخاب شدند.
در انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان کرمان که به صورت الکترونیک برگزار شد ۲۳۰ نفر شرکت کردند که ۵۸/۲۳ درصد از اصحاب رسانه در این انتخابات مشارکت داشتند.
پس از پایان انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان کرمان، در بخش مدیران مسئول، محمدرضا نژادحیدری با ۱۲۷ رأی و فرشاد پگاه با ۸۲ رأی انتخاب شدند و محمدصادق طاهری با ۴۸ رأی به‌عنوان عضو علی‌البدل تعیین شدند.
در بخش روزنامه‌نگاران نیز الهام اتقایی با ۱۰۵ رأی، مریم مرادی‌زاده ۶۶ رأی و حامد رنجبر قاسمی با ۵۷ رأی به جمع اعضای خانه مطبوعات اضافه شدند و حسن برخورداری‌پور با ۴۷ رأی به عنوان علی‌البدل انتخاب شد.
همچنین روح‌الله بادپروا با ۹۸ رأی و محمد بازمانده خوری با ۵۹ رأی به عنوان بازرسان خانه مطبوعات انتخاب شدند و عبدالرحیم عبدالکریمی نیز با ۵۴ رأی به عنوان علی‌البدل انتخاب شد.
در بخش خبرگزاری‌های سراسری نیز داوود میاندهی با ۱۱۳ رأی انتخاب شد و مهدیه السادات هاشمی با ۳۲ رأی به عنوان علی البدل تعیین گردید.
در بخش روزنامه‌های سراسری سیدرضا میرحسینی با ۱۶۲ رأی بیشترین آراء را از آن خود کرد و حسین پورشیخعلی با ۳۸ رأی به‌عنوان عضو علی البدل تعیین شد.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه