درخشش تیم کاملا بومی دوچرخه سواری صنعت مس رفسنجان در تورهای ملی و بین‌المللی

علیرضا زینلی سرمربی تیم دوچرخه سواری باشگاه فرهنگی و ورزشی صنعت مس رفسنجان گفت: اگر حمایت های باشگاه صنعت مس رفسنجان نبود امروز شاهد درخشش استعداد های رفسنجانی در مجامع بین‌المللی نبودیم و نمی توانستیم در بلندای ایران عرض اندامی کنیم و اکنون صاحب مدال های رنگارنگ در مسابقات بین المللی و همچنین شاهد حضور چهار بازیکن رفسنجانی در تیم ملی کشورمان نبودیم.
زینلی با بیان اینکه تیم دوچرخه سواری باشگاه صنعت مس امسال چهار عضو در تیم ملی کشورمان دارد، افزود: امیرحسین وطن پرست و پارسا خیری در بخش جوانان پیراهن تیم ملی را بر تن دارند و شهریار و شروین عرب فریدی نیز در بخش نوجوانان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
وی ضمن تاکید بر اینکه این تیم با ترکیبی کاملا بومی تاکنون توانسته است حضور درخشان و پرقدرتی را در مسابقات ملی و بین‌المللی متعدد داشته باشد عنوان کرد:  مهم ترین این مسابقات تور بین‌المللی مرند-ارس بوده است و امیرحسین وطن پرست عضو این تیم توانست در اولین دوره مسابقات مرند-ارس مقام سوم کل تور و در دومین دوره علاوه بر کسب جایگاه دوم صاحب پیراهن کوهستان این تور شود، همچنین وطن پرست به مسابقات قهرمانی آسیا مالزی نیز اعزام شد و توانست در جایگاه پنجم آسیا قرار بگیرد.
علیرضا زینلی با اظهار خرسندی از حضور تیم صنعت مس رفسنجان در مسابقات لیگ برتر دوچرخه سواری جوانان کشور بیان کرد: تیم دوچرخه سواری باشگاه صنعت مس رفسنجان امسال با ترکیبی کاملا بومی در مسابقات لیگ برتر کشور حضور پیدا کرد و مقتدرانه توانست جایگاه دوم لیگ برتر کشور را از آن خود کند.
زینلی درپایان ضمن تشکر از حمایت های مدیرعامل و دیگر عوامل باشگاه صنعت مس رفسنجان از ورزش دوچرخه سواری، گفت: باشگاه صنعت مس با تشکیل و حمایت همیشگی از تیم دوچرخه سواری باعث ایجاد انگیزه در جوانان و علاقمندان به این ورزش و کشف و پرورش استعداد های بومی شهرستان شده تا امروز شاهد درخشش جوانان و نوجوانان رفسنجانی در کشور و مجامع بین المللی باشیم.
شایان ذکر است علیرضا زینلی سرمربی تیم دوچرخه سواری باشگاه صنعت مس رفسنجان به عنوان مربی در تیم ملی دوچرخه سواری جوانان کشور حضور دارد.

منبع: خانه خشتی

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه