دوره تخصصی تربیت مربیان فرهنگی کشور در رفسنجان آغاز به کار کرد

طی آیین آغاز به کار این رویداد و دوره که با حضور مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمان، فرماندار رفسنجان، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان رفسنجان، رئیس اداره تربیت بدنی مجتمع مس سرچشمه و جمعی از مسئولان در سالن آموزشی این مجتمع برگزار شد بیش از ۸۰ نفر از مربیان فرهنگی استان های مذکور شرکت داشتند.
در این آئین مهندس حسین رضایی از فعالیت های مجتمع مس سرچشمه در راستای ارتقاء حوزه ورزش شهرستان قدردانی و بیان کرد: با شکل گیری باشگاه ورزشی و فرهنگی صنعت مس در شهرستان ورزش اقدام خوبی در حوزه حمایت از ورزش شهرستان شده و در راستای کاهش آسیب های اجتماعی مفید است.
علی رویگر رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رفسنجان هم در این آئین در خصوص جزئیات این رویداد اظهار کرد: دوره تربیت مربیان فرهنگی کشور در مجتمع مس سرچشمه رفسنجان و نیز دوره تکمیلی تربیت این مربیان در استان خراسان رضوی (مشهد مقدس) برگزار شد و راه یافتگان این دوره ها به دوره تخصصی تربیت قرار است به مدت دو روز در مجتمع مس سرچشمه مباحث فرهنگی را فراگیرند.
وی افزود: قرار است در این دو روز مباحث و دروس شامل جامعه شناسی ورزشی، روانشناسی ورزشی، سواد رسانه ای و اخلاق حرفه ای به این مربیان آموزش داده شود.
رویگر ادامه داد: در این دوره بیش از ۸۰ نفر مربیان کشور از استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان شمالی و خراسان جنوبی شرکت دارند و در پایان دوره مدرک و گواهینامه معتبر به آن ها اعطا می شود.

منبع: خانه خشتی

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه