دو شهید رفسنجانی در حادثه تروریستی کرمان شنبه تشییع می شوند

حسین رضایی در جلسه هماهنگی تشییع و خاکسپاری این دو شهید با حضور خانواده هایشان ضمن تسلیت به مناسبت چهارمین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و نیز تسلیت به خانواده های شهدای حادثه تروریستی در گلزار شهدای کرمان اظهار کرد: شهدا خار چشم دشمنان هستند و این اقدام تروریستی به شدت محکوم است.
وی افزود: اقدام تروریستی دشمنان بار دیگر نشان داد که آن ها خواهان امنیت و آسایش در کشور ما نیستند و منتظر انتقام سخت جمهوری اسلامی باشند.
رضایی با اشاره به اهمیت حفظ جان بی‌ گناهان در دین اسلام بیان کرد: قرآن می‌فرماید اگر کسی انسان بی‌گناهی را به قتل برساند همچون این است که تمام انسانیت را کشته و از بین برده است.
سرهنگ محمد پساوند فرمانده سپاه رفسنجان هم در این جلسه این اقدام تروریستی دشمنان را محکوم کرد و افزود: اگرچه داغی سنگین بر دل ها نشست اما این افراد که در مسیر گلزار شهدای کرمان نماد راهپیمایی اربعینی را به رخ جهانیان می کشیدند برای شهادت انتخاب شده بودند و به درجه اعلی شهادت نایل آمدند.
وی ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی پاسخ کوبنده ای به این اقدام خواهد داد.
در این جلسه مقرر گردید ساعت ۸:۳۰ صبح روز شنبه ۱۶ دی ماه آیین تشییع پیکر شهید محمدعلی عابدینی و شهیده لیلا غلامعلی زاده در شمس آباد در حرم سیدجلال الدین اشرف نوق برگزار شود و پیکر شهیده غلامعلی زاده در همان صحن حرم مطهر به خاک سپرده خواهد شد و سپس پیکر شهید عابدینی هم تا زادگاهش رکن آباد تشییع و در جوار شهید گمنام به خاک سپرده خواهد شد.
 
انتهای خبر/

منبع: خانه خشتی

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه