رفسنجان در استان کرمان کمترین تخلفات انتخاباتی را داشته است

رئیس دادگستری شهرستان رفسنجان با بیان این‌که هدف ما انتخاباتی سالم با رعایت کامل اصل بی‌طرفی و رعایت ضوابط و مقررات است، گفت: رفسنجان در استان کرمان دارای کمترین تخلفات انتخاباتی‌ست و مواردی هم که اعلام شده تخلف خاصی نبوده و رسیدگی شده است.
حسین رمضانی‌زاده در نشست خبری با موضوع پیشگیری از جرائم و تخلفات انتخاباتی با اشاره به تشکیل جلسات و تشکیل کارگروه‌های مختلف در رابطه با جرائم انتخاباتی بیان کرد: رویکرد دادگستری بر پیشگیری از جرائم انتخاباتی بوده و افزایش انگیزه و مشارکت در انتخابات است.
رمضانی‌زاده خاطرنشان کرد: یکی از تاثیرگذارترین جاها که می‌تواند منجر به حصول نتیجه خوب شود، فضای مجاری است، بنابراین قوانین و مقررات ناظر بر فضای مجازی باید رعایت شود، تاکید بر پرهیز از توهین و افترا، انصاف و واقع‌بینی است.
وی خطاب به خبرنگاران اضافه کرد: در این برهه از زمان مطلبی که رنگ‌وبوی تبلیغات زودهنگام داشته باشد به‌ویژه در کانال‌های پربازدید و فعال منتشر نشود.
رئیس دادگستری شهرستان رفسنجان نقد سازنده در جامعه را دارای اهمیت خواند و گفت: رویکرد مجموعه دادسرا و دادگستری طرح نقد سازنده است و در کنار انتقاداتی که انجام می‌شود اقدامات خوب هم بازنشر شود که تاثیرگذار است.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه