رویداد تولید محتوای دیجیتال «برای ایران» با معرفی برگزیدگان در رفسنجان به‌کار خود پایان داد

مراسم اختتامیه رویداد تولید محتوای دیجیتال «برای ایران» عصر امروز ۲۷ بهمن‌ماه در دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان برگزار شد که در پایان تیم‌های برتر این رویداد بعد از سه روز رقابت فشرده معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
سرهنگ حسین باقری مسئول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان در آیین اختتامیه رویداد تولید محتوا «برای ایران» در رفسنجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار کرد: این رویداد با حضور ۴۰ تیم و ۱۵۰ نفر آغاز شد و تیم‌ها در چهار رشته پویانمایی، موشن گرافیک، پوستر و کلیپ ظرف ۴۸ ساعت به رقابت پرداختند.
وی بیان کرد: تیم‌ها از اقصی نقاط استان حتی دورترین نقاط در کمترین فاصله زمانی به این هماورد بزرگ پیوستند.
سرهنگ باقری تصریح کرد: در رشته‌ انیمیشن بهترین تیم‌های استان حضور یافتند. نوجوان کلاس هشتمی از شهرستان راور در این عرصه نقطه امیدی است و جای تحسین دارد.
باقری بیان کرد: آثار رویداد در کوتاه‌ترین و با کیفیت عالی آماده شد. این رویداد تمرین تولید محتوا ظرف ۴۸ است، کاری که در زمان عادی امکان پذیر نیست.
وی افزود: رویداد با رمز مقدس یازهرا آغاز شد، دشمن نمی‌خواهد این‌چنین رویدادهایی اتفاق افتد و ما خنثی کننده این توطئه‌ها هستیم.
مسئول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: آموزش و تبادل تجربیات در دل این رویدادها اتفاق می‌افتد و استان کرمان افتخار برگزاری سومین رویداد تولید محتوا در امسال را دارد.
باقری بیان کرد: امروز استان کرمان استانی الگو در برگزاری رویدادهاست و استمرار آن با کیفیت بهتر ادامه خواهد داشت.
باید از آثار نوجوانان در فضای مجازی بهره گرفت
مهندس حسین رضایی در این برنامه ضمن قدردانی از عوامل برگزار کننده این رویداد مهم اظهار کرد: تنوع کار در این رویداد از اهمیت‌های به سزایی بود که در قالب پوستر، انیمیشن، موشن گرافیک، پویانمایی و کلیپ شاهد بودیم که قابلیت نشر در رسانه ها را دارند.
فرماندار رفسنجان بیان کرد: در این رویداد بحث رأی اولی‌ها آمده بود و به آن پرداخته شده بود که نشان می‌دهد دغدغه تولیدکنندگان محتوایی در این عرصه هم پر جنب و جوش است.
وی ادامه داد: در حوزه انیمیشن حضور و کار خوب نوجوان ۱۳ ساله از راور نشان می دهد ظرفیت‌های خوبی در استان داریم که باید به آن‌ها جهت داده شود و آثار آن‌ها را در فضای مجازی که دشمن از آن علیه ممالک اسلامی استفاده می کند، نشر داده شود و بهره‌گیری کنیم.

با حضور در انتخابات همه مدافعین حرم کشور خواهند بود
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان هم در این آیین مطرح کرد: ما مردمی داریم که در سال ۵۷ با تمام حمایت‌های آمریکا در مقابل شاه ملعون ایستادند و انقلاب را به پیروزی رساندند.
سردار محمدعلی نظری بیان کرد: جوانان در اوج تحریم به خاطر ترس دشمن از پیشرفت هسته‌ای ما، به مرحله خودباوری رسیدند که بعد از ۱۷ هزار ترور، این دانشمندان ما را هم به شهادت رساندند، کور خواندند و پیشرفت هسته‌ای را شاهد هستیم بنابراین جمهوری اسلامی امروز به بازدارندگی در بنیه دفاعی و موشکی رسیده است، ناراحتی دشمن در این روزها همین است.
وی با اشاره به اینکه گروه شبه نظامی حماس با یک کار اطلاعاتی به اینها نشان داد که قدرت‌شان پوشالی است، تصریح کرد: امروز با همین فضای مجازی که ساخته دست آنهاست باعث شده آبروی خود را در غزه ببرند، هیچ غلطی نتوانستند بکنند و همه دنیا تظاهرات علیه این خوی حیوانی دارد، خون این شهدا دامن‌گیر این رژیم غاصب خواهد شد.
سردار نظری ادامه داد: ملت ایران برای ترویج و بیعت با مکتب حاج قاسم پس از شهادت هم‌وطنان در حادثه تروریستی کرمان، باز هم به میدان آمد، از نظام مقدس جمهوری اسلامی که حرم است باید دفاع کنیم، مدافع حرم حضور تک تک افرادی است که می‌توانند یک مجلس و خبرگان قوی برای ادامه راه انقلاب انتخاب کنند.
وی خاطرنشان کرد: شما افسران جنگ نرم در جنگ شناختی هستید، دشمن با استفاده از نواقص کشور با پمپاژ ناامیدی، در این انتخابات با حضور همه قشری شکست خواهد خورد.

حضور هنرمندان در عرصه تولید محتوا در فضای مجازی و رسانه مهم‌ترین ابزار امروز دنیاست
مدیر روابط‌عمومی و خدمات‌اجتماعی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان نیز در این مراسم گفت: در مدت زمان پنج روز از فراخوان این رویداد، از قلعه‌گنج گرفته تا نواحی مختلف استان اعلام آمادگی و تیم‌های خود را به‌خوبی سازمان‌دهی کرده و در مدت ۴۸ ساعته محتواهای بایسته تولید کردند که مطمئنا در سطح شهرستان، استان و کشوری دارای ارزش خواهند بود.
مسلم علی‌مهدی عنوان کرد: بر کسی پوشیده نیست که افتخار و عزت ایران اسلامی به حضور مردم گره خورده و این فلسفه انقلاب اسلامی است و از همان اول امام خمینی(ره) دستور رای گیری برای تأیید جمهوری اسلامی دادند و مردم مشارکت و بالای ۹۸ درصد جمهوری اسلامی را انتخاب کردند و اساس رای گیری و حضور مردم پای صندوق‌های رای پایه‌گذاری شد.
وی بیان کرد: مردم ما فهیم هستند و ان‌شاءالله ۱۱ اسفند انتخابات پرشوری خواهیم داشت و با انتخاب اصلح مشکلات کشورمان برطرف خواهد شد.
علی‌مهدی افزود: جمهوری اسلامی دشمن کم ندارد و جبهه حق و باطل ادامه خواهد داشت و این حضور هنرمندان در عرصه تولید محتوا در فضای مجازی و رسانه که مهم‌ترین ابزار امروز دنیاست، این قدرت را به ما خواهد داد.
وی یادآور شد: این سلسله رویدادها در عرصه‌های فرهنگی اجتماعی ادامه خواهد داشت و این شبکه یکی از قوی‌ترین شبکه‌های تولید محتوا در کشور بوده و خواهد بود و دوره‌های آموزشی نیز خواهیم داشت.

به گزارش در پایان تیم‌های منتخب این رویداد به شرح زیر معرفی و تحلیل شدند.
در بخش انیمیشن، رتبه اول تیم شهید میلاد شادکام کرمان و رتبه سوم تیم شهید ریحانه سلطانی‌نژاد کرمان حایز رتبه شدند.
در بخش کلیپ، رتبه اول تیم کریم اهل بیت رفسنجان، رتبه دوم تیم شهید عادل رضایی کرمان و رتبه سوم آقای عرفان مولایی از کرمان.
در بخش موشن گرافیک، رتبه اول تیم شهید بیاضی زاده انار،  رتبه دوم تیم سفیر ایده سیرجان و رتبه سوم محمدصالح دهقانی.
در بخش پوستر، رتبه اول مجتبی اسدی، رتبه دوم صدرا یزدان‌پناه و رتبه سوم تیم شهید رضا ایرانمنش.
همچنین از جوان‌ترین شرکت کننده ایلیا بستان پور تجلیل شد و در این مراسم خانواده شهدای رفسنجانی حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان مورد تجلیل قرار گرفتند.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه