رویداد ملی طراحی و بسته‌بندی خلاق محصولات خانگی و صنایع دستی در رفسنجان برگزار می‌شود

فرماندار رفسنجان از آغاز به کار رویداد ملی طراحی و بسته بندی خلاق محصولات خانگی و صنایع دستی خبر داد و گفت: صاحبان ایده می توانند آثار خود را تا ۳۰ بهمن‌ماه به دبیرخانه این رویداد ارسال کنند که منتخبین آثار هم با استفاده از حمایت‌های مجتمع مس سرچشمه به عنوان الگو مطرح خواهند شد.
حسین رضایی در آیین رونمایی پوستر رویداد ملی طراحی و بسته بندی خلاق محصولات خانگی و صنایع دستی در بزرگترین خانه خشتی جهان ( خانه حاج آقاعلی رفسنجان) اظهار کرد: این رویداد با هدف رفع مشکل اساسی جامعه در حال برگزاری‌ست. یکی از مشکلات موجود در حوزه محصولات خانگی و صنایع دستی، بسته‌بندی محصولات است و به این نیاز داریم که صاحبان ایده در این رویداد شرکت کنند و آثار خود را بفرستند.
رضایی بیان کرد: محورهای این رویداد شامل طراحی و بسته بندی صنایع غذایی، طراحی و بسته بندی صنایع دستی، طراحی و بسته بندی سوغات، طراحی و بسته بندی گیاهان دارویی و سایر موارد است.
سیدمحمدرضا حسینی پور معاون علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رفسنجان هم در این رونمایی اظهار کرد:  از امروز تا ۳۰ بهمن ماه فرصت ارسال ایده است، ایده ها تا دهم اسفند جمع آوری و ارزیابی می شوند و پس از ارزیابی، صاحبان ایده‌های برتر تا پنجم اردیبهشت ۱۴۰۳ مورد آموزش حضوری یا مجازی در مرکز نوآوری شهید ستاری قرار می‌گیرند.
وی بیان کرد: ششم اردیبهشت هم اختتامیه رویداد برگزار خواهد شد و برگزیدگان مورد حمایت مجتمع مس سرچشمه قرار خواهند گرفت تا ایده‌ها به عنوان الگو مطرح شود.
حسینی پور خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در این رویداد می توانند با شماره تماس ۰۳۴۳۴۳۱۳۰۱۰ تماس بگیرند و نحوه شرکت را جویا شوند.
وی افزود: این رویداد با همکاری دانشگاه آزاد رفسنجان، شرکت همگامان وابسته به مجتمع مس سرچشمه، مرکز نوآوری شهید ستاری رفسنجان برگزار خواهد شد.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه