طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و ساماندهی اتباع بیگانه در رفسنجان

طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و ساماندهی اتباع بیگانه از بامداد امروز یکشنبه در شهرک بهزیستی رفسنجان آغاز شد و در این راستا ۲۱ تبعه بیگانه غیرمجاز دستگیر شدند.
اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف ساماندهی اتباع بیگانه در شهرک بهزیستی با حضور اعضای شورای تأمین شهرستان اجرا شد. یکی از مطالبات به حق مردم کاهش حضور اتباع بیگانه در بین مردم و همشهریان ایرانی است که طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف ساماندهی این قشر، طرد اتباع بیگانه غیرمجاز از منازل ایرانی و جلب رضایت‌مندی مردم از بامداد امروز یکشنبه کلید خورد.

در اجرای این طرح منازل شهرک بهزیستی مورد بازرسی قرار گرفت و ۲۱ نفر اتباع بیگانه غیرمجاز دستگیر و یک دستگاه موتورسیکلت توقیف شد. این مورد از مطالبات مردم است و در پاسخ به این خواسته‌ها مجموعه خانه‌های شهرک مورد بازرسی قرار گرفت و قطعاً اجرای این طرح در راستای ساماندهی اتباع بیگانه و نیز جلب رضایت‌مندی مردم می تواند موثر و مفید واقع شود.
آنچه مهم است این‌که مردم خانه‌های خود را در اختیار اتباع بیگانه قرار ندهند زیرا حضور اتباع بیگانه در بین مردم ممکن است به دلیل تفاوت‌های فرهنگی و موارد دیگر مشکلاتی ایجاد کند و علاوه بر آن، ممکن است مباحث قانونی هم برای شهروندان ایرانی پیش بیاورد لذا مردم و همشهریان در اجاره دادن منزل به اتباع بیگانه اجتناب کنند.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه