شکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن در رفسنجان

راهپیمایی چهل و پنجمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از ساعت ۱۰ صبح امروز ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ همزمان با سراسر کشور در رفسنجان با حضور اقشار مختلف مردم آغاز شد و راهپیمایان رفسنجانی به سمت مسیرهای منتهی به میدان ابراهیم حرکت کردند.
راهپیمایان بیشتر از چهار راه شهید مدافع حرم سردار حسین بادپا مسیر خود را آغاز کرده و در خیابان امام خمینی به سمت میدان حضرت ابراهیم راه پیمودند.
امروز اقشار مختلف مردم یک صدا ندای استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را فریاد زدند تا بار دیگر وحدت، همدلی و وفاداری خود به انقلاب و ولایت فقیه را به جهانیان نشان دهند و پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان سرزمین ایران دادند.
عوامل پلیس، آتش نشانی، اورژانس و هلال احمر از ساعتی پیش از شروع مراسم در خیابان‌های منتهی به میدان ابراهیم مسقر بودند تا تدابیر امنیتی و انتظامی را برقرار کنند. اما استقبال اقشار مختلف مردم از غرفه‌های مستقر در مسیر راهپیمایی بسیار مشهود بود.

بازار عکس یادگاری هم داغ بود، کودکان، نوجوانان و جوانان در مسیرهای راهپیمایی عکس یادگاری می‌گرفتند، همچنین غرفه‌های مخصوص کودکان و نوجوانان بر پا شده بود که کودکان در این غرفه ها به نقاشی ‌می‌پرداختند.

امروز همه آمده بودند تا نشان دهند که پای آرمان‌های انقلاب و سرافرازی این مرز و بوم تا آخر ایستا‌ده‌اند.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه