مجری رفسنجانی در نخستین جشنواره ملی صدای شهر حائز رتبه برتر شد

کامبیز پرواز مجری رفسنجانی در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی صدای شهر در اصفهان حائز رتبه برتر در بخش حرفه‌ای شد.
نخستین جشنواره ملی رادیویی «صدای شهر» که در دو بخش حرفه‌ای و مردمی با همکاری شهرداری اصفهان و سازمان صدا و سیما برگزار شد، با معرفی نفرات برتر در اصفهان به کار خود پایان داد.
کامبیز پرواز با ارسال آثار «مینی فیچر» رادیویی از مرکز البرز و «آنونس‌های آگاهی بخش» از مرکز کرمان موفق به کسب رتبه در بخش حرفه ای و دریافت تندیس و جایزه ویژه جشنواره شد.
این جشنواره رادیویی با دریافت ۳۴۵ اثر تخصصی از سراسر کشور در بخش‌های مختلف و در پنج قالب «نمایش کوتاه»، «مینی فیچر»، «برنامه کوتاه شامل متن و گزارش»، «پی.اس.ای»، «آنونس‌های آگاهی بخش» و در بخش مردمی در ۴ قالب «پادکست»، «متن طنز»، «داستانک» و «عکاسی» برگزار شد که کامبیز پرواز با ارسال آثار «مینی فیچر» رادیویی از مرکز البرز و «آنونس‌های آگاهی بخش» از مرکز کرمان موفق به کسب رتبه در بخش حرفه ای و دریافت تندیس و جایزه ویژه جشنواره شد که این جایزه را تقدیم مردم صبور کرمان و خانواده محترم شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان کرد.
کامبیز پرواز دانش آموخته دکترای ارتباطات گرایش رسانه بوده و از سال ۱۳۷۴ در مراکز یزد، رفسنجان، کرمان و البرز بعنوان گوینده رادیو و تلویزیون مشغول به فعالیت است.

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه