پیام تقدیر و تشکر احمد انارکی محمدی منتخب مجلس دوازدهم از حضور پرشور مردم رفسنجان و انار پای صندق‌های رای

احمد انارکی محمدی منتخب مردم رفسنجان و انار در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حضور پرشور مردم شریف این شهرستان‌ها در پای صندق‌های رای تقدیر و قدردانی کرد.
متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیمإِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ
اکنون که به فضل خداوند متعال و اراده و همت مردم شریف شهرستان‌های رفسنجان و انار و تلاش مسئولان، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در فضایی متفاوت و حماسی برگزار شد و به سلامت به پایان رسید ابتدا شکر خداوند بلندمرتبه را به‌جای آورده و بر خود لازم می‌دانم به‌عنوان منتخب مردم، از کلیه دست‌اندرکاران این انتخابات باشکوه، از مسئولین عالی‌رتبه گرفته تا عوامل اجرایی و نظارت، اصحاب رسانه و خبرنگاران بعنوان رکن آگاهی بخش جامعه و مردم سپاس‌گزاری کنم.
هم چنین از نماینده محترم فعلی شهرستان‌های رفسنجان و انار و همه نامزدهای ارجمندی که خود  سرمایه‌های انسانی ارزشمند شهرستان‌های رفسنجان و انار و کشور بشمار می‌آیند و براساس احساس وظیفه و مشارکت، موجب شکوه هر چه بیشتر انتخابات شدند به‌ویژه نامزدهایی که با نظر لطف و احترام، با حمایت از این‌جانب از ادامه رقابت انتخاباتی صرف‌نظر کرده‌اند قدردانی و تشکر می‌کنم.
آن‌چه که واضح و روشن است حرمت شهدای گران‌قدری‌است که پاکی خونشان ضامن بقا و تداوم ملت و مملکت است.
بنابراین لازم می‌دانم ضمن ادای احترام به خون شهدا و خانواده‌های معززشان، امام شهدا و خانواده‌های محترم جانبازان و ایثارگران و نیز سردار بی‌بدیل دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی، نماد مقاومت و ایستادگی، از رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری که با سیاست‌گذاری اندیشمندانه و بلندنظرانه‌شان موجب بالا رفتن مشارکت در انتخابات شدند سپاس‌گزاری کنم.
مشارکت مثال‌زدنی و غرورآفرین مردم در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که قبل‌از هر چیز نشانه آگاهی و بصیرت ملت فهیم ایران و نیز مردم شهرستان‌های رفسنجان و انار، که علی‌رغم همه مشکلات، ناملایمات و گله‌مندی‌ها، با حضورشان مهر اعتبار پای کارنامه نظام زدند قابل‌ستایش و البته قابل تأمل است.
بدون شک پیام واضح این حضور و مشارکت حماسه‌ساز، ارتقای امنیت و ثبات در همه ابعاد زندگی ملتی است که تحت هیچ شرایطی صف مستحکم حمایت از کشور را رها نکرده است.
این‌جانب احمد انارکی محمدی به‌عنوان منتخب مردم شریف شهرستان‌های رفسنجان و انار، از اعتماد مردم عزیز سپاس‌گزارم و خود را نماینده یکایک مردمی می‌دانم که در نهایت اخلاق‌مداری، فارغ از رأی دادن یا ندادن به این‌جانب، در انتخابات شرکت کردند.
این حقیر به عنوان فرزند دیار کریمان و مردم سخاوتمندش ازاین‌پس خود را فرزند و نماینده‌ی تمام ملت بزرگ ایران می‌دانم و با خداوند متعال، خون شهدای گران‌قدر و مردم عزیز، که ولی نعمتان این حقیرند عهد می‌بندم که امانت‌دار این اعتماد بوده و تمام توان خود را برای سربلندی ایران عزیز و ملت فهیم آن بکار ببندم و با باور این‌که می‌بایست صدای همه مردم ایران باشم برای بهبود شرایط زندگی و معیشتشان آن‌گونه که شایسته آنان باشد از همه امکانات قانون‌گذاری و نظارت بر اجرای قانون استفاده کنم.
همه رقابت‌ها از همین لحظه پایان یافته و وقت شکوه‌مند همراهی و همدلی برای سربلندی و سرافرازی رفسنجان، انار، استان پهناور کرمان و ایران بزرگ فرارسیده است.
به آینده سلام می‌کنیم و از همین لحظه همه در کنار هم و در صف سازندگی قرار می‌گیریم «برای آینده» و برای مردمی که ورای همه گرایش‌های فکری و سیاسی، پیروز اصلی انتخابات اند و با حضور حماسی و نوع انتخابشان طرحی نو در ساختار سیاسی درانداخته، راهی تازه را برای اداره کشور گشوده و پیش روی نمایندگان و مسئولان نظام قرار دادند.
با آرزوی سربلندی ایران و ملت بزرگ ایراناحمد انارکی محمدی۱۴۰۲٫۱۲٫۱۴

منبع: شایوردنیوز

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه